AHŞAP KASA FİYAT VE MODELLERİ

Görüntüleme: 80

Dekoratif ahşap kasa, farklı ve etkileyici dekorasyon arayışında olanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
 

Ahşap kasa, asıl itibarıyla bazı ürünlerin taşınmasını ve muhafazasını sağlamak için uzun yıllardır farklı sektörlerde kullanılmaktadır.

Çok amaçlı kullanılabilme özelliği ve estetik görünümü sayesinde bir süredir dekorasyon amaçlı tercih edilen ahşap kasalar, geçmişten günümüze kadar gelişerek yeni bir satış alanının doğmasına vesile olmuştur.

Meyve kasası olarak da bilinen ahşap kasa, mobilya ve dekorasyon sektöründe dekoratif ahşap kasa, dekoratif meyve kasası, ahşap sebze kasası, dekoratif tahta sandık vb. gibi isimlerle anılmaktadır.

Dekoratif ahşap kasalar ile adını geniş kitlelere duyurmuş olan firmamız, pek çok farklı modelde ve farklı fiyat aralıklarında ahşap kasa üretimi yapmaktadır.

Afeve Alternatif Mobilya, rakiplerinin aksine, taşımacılık amacıyla kullanılan “kullan, at” diye tabir edilen kasaları üretmez veya satmaz. Ahşap kasaların her biri, dekorasyon için özel olarak kaliteli ahşaptan, uzun ömürlü kullanım ve ürün taşıma kapasitesi düşünülerek kalın kesilmiş çıtalardan üretilir.

Bu yazımızda ahşap kasa modelleri ve fiyatları hakkında bilgi vererek, dekoratif ahşap kasa arayışında olanların işini kolaylaştırmayı umuyoruz.

Birbirinden farklı ahşap kasa modellerini gelin yakından inceleyelim.

Dekoratif Ahşap Kasa Modelleri

Ahşap kasa modelleri, renkli olup olmamasına, boyama tekniğine, ipli olup olmamasına, çıta sayısına, görüntüsüne vb. özelliklerine göre çeşitlilik göstermektedir.

Renkli Dekoratif Ahşap Kasa

Renkli meyve kasası da denilen bu model, ahşap kasa denince akla ilk gelen klasik modeldir.

Bu güne kadar pek çok müşteri tarafından oldukça beğenilmiş ve sıklıkla tercih edilmiştir.

Her biri en az 1 cm kalınlıkta çıtalardan üretilen, 3 çıtalı ve ipli olan renkli dekoratif ahşap kasa modeli, 23 cm civarı bir derinliğe sahiptir.

XS, S, M, L, XL olarak adlandırılan, 5 farklı boyu vardır.

İç kenarlarında bulunan ve makul ölçüde dışarı taşan üçgen destekleri klasik ahşap kasanın vintage estetik görüntüsünü taşımaktadır.

Sağlığa zararlı olmayan su bazlı boyalar ile renklendirildiği için çocuk odalarında, mutfaklarda, açık ve kapalı alanlarda güvenle kullanılabilir.

Duvarlara monte edilerek kullanılabileceği gibi aynı zamanda zeminlerde kullanıldığında da son derece şık ve etkileyici dekorasyonlar elde edilebilir.

Bu modelin renkli ve eskitme renkli çeşitleri olduğu gibi, doğal ahşap ürünleri sevenlere ve ahşap boyama hobisi olanlara özel boyasız ham ahşap meyve kasası çeşidi de bulunmaktadır.

Doğal Dekoratif Ahşap Kasa (Meyve Kasası)

Doğal meyve kasası, estetik görünümü ve kulplu olması ile en çok tercih edilen dekoratif meyve kasası modellerindendir.

Arkasında 5, alt ve üst kısmında 4 çıtalı olan ürün, 49cm x 35cm ebatlarındadır. Ayrıca 26cm iç derinliği ile son derece geniş ve kullanışlıdır.

Kulplu olması sayesinde kolayca taşınabilir ve son derece estetik bir görünüme sahiptir.

Ahşap boyamayı sevenler için ideal olan doğal dekoratif ahşap kasa modelinin ayrıca renkli sebze kasası ve eskitme renkli vintage meyve kasası çeşitleri de mevcuttur.

Bu modeller de yine Afeve’nin tüm ürünleri gibi su bazlı boyalar ile boyanıp eskitilmektedir. Bu sebeple istenilen alanda güvenle kullanılabilir.

Eskitme Raf Bölmeli Meyve Kasası

Raflı ahşap kasa modellerinden son derece kullanışlı olan bu ürün büyük klasik bir ahşap kasa görünümündedir.

Dikdörtgen olan ve dikey olarak kullanılan modelin ortasında demonte bir raf vardır. Yani dilerseniz rafsız olarak da kullanılabilen eskitme raf bölmeli ahşap kasa son derece kullanışlı bir modeldir.

56 cm x 42 cm gibi son derece geniş ölçülere sahiptir.

Kasa kenarlarında yine klasik kasa modellerinde olduğu gibi üçgen destek çıtaları vardır.

Modelin üst kısmında estetik görünüm ve taşıma kolaylığı sağlayan hasır ip kullanılmıştır.

Ayrıca üründe 4 adet tekerlek olması güzel bir görünüm sağlamasının yanı sıra bu ahşap kasa modeline çok amaçlı kullanım özelliği kazandırmıştır.

Ahşap kasa başlı başına nostaljik bir ürün olduğu için özenle yapılan bir eskitme boya uygulaması dekoratif ahşap kasalara son derece yakışmaktadır. Özellikle vintage veya Retro dekorasyon severler için eskitme boya uygulaması, dekoratif meyve kasalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu ürünü alıp kendisi boyamak isteyenler için boyasız hali ve yer yer ahşabının görüldüğü, eskitme stilinin kuvvetlendirildiği, çift kat eskitme Retro raflı meyve kasası çeşitleri de bulunmaktadır.

Çift Kat Eskitme Orta Bölmeli Ahşap Kasa Raf

Raflı ahşap kasa modellerinden en çok tercih edilenlerden biri olan çift kat eskitme orta bölmeli ahşap kasa raf, eskitme ahşap mobilya sevenler için idealdir.

Çift kat eskitme uygulaması yapılmış olan modelde yer yer gerçek aşınma izlenimi verilmiştir. Yaşanmışlık hissi uyandıran üründe yer yer boyanın altındaki ahşap görünmektedir.

Ortadaki rafı sayesinde 2 gözlü olan modelde kasa kenarlarındaki üçgen destek çıtalar, klasik kasa modellerinin aksine, dışarı taşmamaktadır.

Sağlığa zararlı olmayan su bazlı boyalar ile boyandığı için çok amaçlı kullanılan raflı meyve kasası, genelde ahşap kasalardan ayakkabılık isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Raflı olması ve çok yer kaplamaması gibi özellikleri ile ayrıca kıyafet odalarında duvara monte edilerek kullanılabilir. Tişörtler, iç çamaşırları ve daha birçok giyim eşyası için idealdir.

4 çıtalı olan modelin 28cm gibi son derece kullanışlı bir iç derinliği bulunmaktadır.

Çift kat eskitmeli olan ürünün ayrıca sadece boya ile özel olarak eskitilmiş otantik tahta meyve kasası ve boyasız modelleri de mevcuttur.

► Çok Amaçlı Retro Sebze Kasası

Genellikle mutfaklarda tezgah üstü meyve kasası olarak tercih edilen bu model, 2 katlı ahşap kasa görünümündedir.

27cm x 27cm gibi fazla yer kaplamayan ebatı ile son derece kullanışlıdır.

Masa üstleri, tezgah üstleri gibi alanlarda çok amaçlı olarak kullanılabilir.

Eskitme boya tekniği ve iki katlı olması ile son derece estetik bir görünümdedir.

Retro ahşap sebze kasası, retro dekorasyon severler için çok amaçlı kullanılabilen ideal bir modeldir.

Bu ürünün ayrıca boyasız ham ahşap kasa modeli ve yazı tahta plakası olan modeli de son derece beğenilmektedir.

Sağlığa zararlı olmayan su bazlı boyalar ile boyanıp eskitildiği için meyve, sebze gibi ürünler güvenle muhafaza edilebilir.

Mutfaklarda ve kafelerde peçetelik olarak, çalışma alanlarında çeşitli kırtasiye ve ofis ürünlerini muhafaza etmek için kullanılabilir.

Ayrıca, balkon ve bahçe dekorasyonlarında çeşitli dekoratif ürünlerin, mumların ve aksesuarların sergilenmesinde kullanılabilmektedir.

► Ahşap Kasa Raf (Vintage)

Eskitme ve raflı ahşap kasa modellerinden en kullanışlı ve estetik görünümlü modellerden biri olan ürün, diğer modellerin aksine yatay raflı olarak bulunmaktadır.

Vintage tarzda eskitilmiş olan bu model özellikle duvar dekorasyonu için ideal hale getirilmiştir.

56cm x 42cm x 16cm ebatlarında, klasik bir tahta kasa görünümündedir.

Yanlarında iki çıta kullanılarak son derece dekoratif bir görünüm kazandırılmıştır.

Ayrıca vintage tarzı tamamlayan doğal hasır ipler ile modele estetiklik katılmıştır.

Diğer raflı kasalar gibi bu model de farklı yerlerde farklı amaçlarla kullanılabilmektedir.

16cm derinliğe sahip olduğu için mutfaklarda, balkonlarda, salonlarda dekoratif ürün ve aksesuarların, saksı ve küçük bitkilerin, bardak ve fincan takımlarının sergilenmesinde kullanılabilir.

Ayrıca kafeler için duvar dekorasyonunda kullanılarak farklı renk kombinleri ve dizilimleri ile muhteşem görüntülere imza atılabilir.

Kasa kenarlarında üçgen destek çıtaları bulunmaktadır ve bu çıtalar yine klasik kasa modellerinde olduğu gibi makul ölçüde dışarı taşmaktadır. Bu sebeple ev girişleri ve hollerde kullanıldığında şemsiye vb. asmak için kullanılabilmektedir.

Ürünün boyasız, düz boyalı veya çift kat eskitme modelleri de isteğe göre üretilebilmektedir.

Kare Ahşap Kasalar

Bu modeller, diğer kasa modellerinin aksine dikdörtgen değil kare formda bulunmaktadır.

Klasik bir kasa görünümünde olan üründe diğer klasik modellerin aksine hasır ip kullanılmamıştır ancak, müşteri isteğine göre kulp veya hasır ip eklemesi yapılmaktadır.

Kare meyve kasası modelleri, 30cm gibi fazla yer kaplamayan bir ölçüye sahiptir.

Kasa kenarlarında bulunan, dışarıya taşan üçgen destek çıtaları, dekoratif görünüm sağlamaktadır.

Dışarıya taşan üçgen destek çıtaları, bu modele farklı bir kullanım alanı da sağlamaktadır.

Fazla yer kaplamaması, kare formu ve dışarıya taşan destek çıtaları sayesinde kare ahşap kasalar, muhteşem tabureler ve sehpalar olabilmektedir.

Genellikle müşteriler tarafından balkon dekorasyonu için tercih edilen kare sebze sandığı modelleri, yan yana dizilerek köşe koltuklar veya oturma alanları haline getirilmektedir. Üzerlerine uygun şekilde minderler, yastıklar atılarak son derece konforlu, estetik görünümlü ve keyifli balkonlar elde edilmektedir.

Yine sehpa ihtiyacı için son derece dekoratif bir seçenek olarak tercih edilen kare meyve kasaları ayrıca çocuk odalarında oyuncak kasaları olarak kullanılabilmektedir.

Kare ahşap kasalar, sokak hayvanları ve evdeki kedicikler için de konforlu ve sıcacık yataklara dönüştürülebilmektedir.

Düz boya uygulamalarının yanı sıra eskitme kare ahşap kasa modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca yine isteğe göre, boyasız olarak, ham ahşap haliyle de satışa sunulmaktadır.   

Çok Amaçlı Ahşap Meyve Kasası Seti (6 Adet)

Ayrıca tek tek olarak da satılan 6 adet ahşap kasadan oluşan bu set, ekonomik olmasının yanı sıra son derece dekoratif görünümlü modellerden oluşmaktadır.

Seti oluşturan kasalar, klasik ahşap kasa modellerinin aksine dışarıdan çıta destekli bulunmaktadır. Yani kasa kenarlarındaki üçgen destek çıtaları, bu modellerde yoktur. Bunun yerine kasaların dış kenarlarında ince formda estetik görünümlü destek çıtaları kullanılmıştır.

Görünümü ile farklı ve alışılmışın dışında ahşap kasa modelleri isteyenler için özel olarak üretilmiş bu kasalar, farklı boyutlarda, farklı amaçlarla kullanılabilen 6 adet kasadan oluşmaktadır.

Setin içinde, en büyük boy, büyük boy ve orta boy olmak üzere 3 adet ahşap kasa, 2 adet aynı boyda mini meyve kasası ve 1 adet tepsi, sunum ve servis amaçlı kullanılan tahta kasa bulunmaktadır.

Bu setin en büyük avantajı farklı amaçlarla kullanılabilecek farklı çeşitleri aynı model altında birleştirmesidir.

Ayrıca kasaların iç içe geçmesi muhafaza ve taşınmasını son derece kolay kılmıştır.

Diğer setlere göre çok daha ekonomik olan bu model, diğer ürünlerin aksine ipsiz ve kulpsuzdur. Görünümü ile diğer modellerden farklıdır.

Bu setin ayrıca müşteriler tarafından çok beğenilen eskitme modeli de bulunmaktadır.

Dilerseniz görsellerdeki gibi renk renk, dilerseniz hepsini aynı renklerden sipariş verebileceğiniz bu ahşap kasa setini ayrıca ahşap boyama işlerini sevenler boyasız olarak da satın alabilmektedir.   

3 farklı boydaki kasaların 42, 37, 33 cm gibi genişlikleri son derece idealdir. Ayrıca derinlikleri de 17, 16 ve 15 cm olarak oldukça kullanışlı olacak şekilde üretilmiştir.

Bu 3 kasa da duvar dekorasyonunda muhteşem bir şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca zeminlerde üst üste, yan yana dizilerek son derece dekoratif raf ve üniteler elde edilebilmektedir.

2 adet mini meyve kasası 19,5cm x 14,5cm ve 10cm ölçülerindedir.

Masa üstlerinde, ofislerde, mutfak ve kafelerde çok amaçlı olarak kullanılabilir. Muhteşem şekerlik, sosluk, baharatlık ve peçetelik olabilir. Ayrıca kurabiye, çikolata, kahve vb. ürünlerin sunum ve servislerinde de kullanılabilir.

Mini meyve kasaları duvara monte edilerek kullanıldıklarında son derece dekoratif ve stil sahibi duvar dekorasyonları oluşturulabilir. Dekoratif ürünler, mumlar, aksesuarlar ve ışıklandırma ürünlerinin sergilenmesinde kullanılabilecek derinliğe sahiptir. Mini ahşap kasaların eskitme modelleri özellikle tercih edilmektedir.

Son olarak sette bulunan 28cm x 14,5cm x 4cm ölçülerindeki ahşap kasa tepsiye gelecek olursak, bu kasa için çok amaçlı setin adeta tamamlayıcısı diyebiliriz.

Şık ve etkileyici sunum ve servislerinizde, sanatsal fotoğraf çalışmalarınızda, orta sehpanızın dekorasyonunda ve aklınıza gelecek daha pek çok alanda güvenle kullanabilirsiniz.

Fazla yer kaplamayan ancak ihtiyacı karşılayacak şekilde üretilen bu ahşap kasa tepsi, küçük dokunuşlarla ortamı bambaşka bir hale getirmeyi seven dekorasyon sevdalıları için mükemmel bir seçenek olacaktır.

Mega Boy Eskitme Tahta Meyve Sandığı

Bu dekoratif ahşap kasa modeli, adından da anlaşıldığı üzere çok büyük ölçülere sahiptir.

60cm x 40cm ölçülerinde olan mega boy meyve sandığının asıl özelliği 40cm gibi muhteşem bir derinliğe sahip olmasıdır.

Müşteriler tarafından şömine yanı dekoratif odunluk olarak tercih edilen ürün son derece kullanışlıdır.

Derinliği son derece fazla olduğu için istenilen her alanda farklı amaçlarla kullanılabilmektedir.

Dağ evlerinde, kış bahçelerinde odun veya kömür gibi malzemelerin veya battaniye ve yastıkların dekoratif bir şekilde muhafazasında kullanılabilir.

Mutfaklarda patates, soğan vb. sebzeler için, balkonlarda bitkiler ve saksı altları için kullanılabilir.

Ayrıca örgü örmeyi sevenlerin bütün ürünlerini içine rahatlıkla sığdırabileceği bir ürün olan mega boy eskitme tahta kasa modeli, çocuk odaları gibi dağınıklığı çok olan alanlar için de idealdir.

Ürün klasik kasa modellerindeki gibi doğal hasır ipli, kasa kenarları dışarıya taşan üçgen destek çıtalı şekildedir.

Ancak ürünü diğer modellerden ayıran özelliği, çıtalar arası boşluk bulunmaması, bir kutu kullanışlılığı verilerek üretilmesidir.

Çıtalar arası boşluk olmaması, bu modelin en büyük artısıdır. Çünkü bu sayede kasa içine konulan ürünlerin(örneğin odun, kömür, soğan vb.) tortu veya kırıntıları dışarıya dökülmemektedir.

Su bazlı boyalar ile boyanmış ve eskitilmiş olan bu ürünün düz boyalı ve boyasız çeşitleri de bulunmaktadır.

Renkli Dekoratif Sebze Sandığı

Oteller, çiçekçiler ve hediyelik set ürünleri satanlar tarafından sıklıkla tercih edilen renkli ahşap sebze sandığı modeli, tek çıtalı klasik tahta kasa görünümündedir.

Kasa kenarlarında bulunan üçgen destek çıtaları dışarı taşarak ürüne klasik estetik görünümünü kazandırmaktadır.

Tek çıtalı olması, modeli taşımayı kolay hale getirmiştir.

40cm x 30cm x 9 cm gibi ideal ölçülere sahiptir.

Sağlığa zararlı olmayan su bazlı boyalarla boyanmış olup ahşabın doğal dokusu kaybedilmemiştir.

Klasik, sade ve şık ürünler sevenler için idealdir.

El yapımı mumlar, el yapımı sabunlar, hediyelik eşyalar, küçük saksı bitkileri satan işletmeler için hem sunum ve satış açısından muhteşem bir seçenektir.

Otellere meyve ve sebze gönderimi yapan ticarethanelerin müşterilerine hoş jestler yapabilmek ve güzel sunumlar sağlamak amacıyla tercih ettiği modellerdendir.

Bunun yanı sıra butik çikolata dükkanları, kafe ve pastaneler için de idealdir.

Balkon ve bahçe dekorasyonunda çiçek altlığı, tepsi ve daha pek çok amaçlarla kullanılabilir.

Ahşap kasalardan duvar dekorasyonu yapmak isteyenler için de yine son derece uygundur.

Kişisel bakım ürünleri gibi set ürünler satan işletmeler için, hediye vermeyi sevenler için sade ve etkileyici bir hediye paketi haline getirilebilir.

Ürünün boyasız, eskitme boyalı ve çift kat eskitme modelleri üretilmektedir.

Çok Amaçlı Tahta Kasalar (Mini Meyve Kasaları)

Kafe, restoran ve pastaneler tarafından sıklıkla tercih edilen küçük meyve kasaları, isteğe göre tek çıtalı, 2 çıtalı, 3 çıtalı veya daha da fazla derinliğe sahip olarak üretilmektedir.

Fastfood firmaları tarafından patates kızartması, soğan halkası, kroket çeşitleri gibi ürünlerin sunum ve servislerinde tercih edilmektedir.

Ayrıca ekmeklik, sosluk ve baharatlık amacıyla kafe ve restoranlarda kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra, peçetelik olarak da kullanıma uygundur.

Kahve, kurabiye, bitki çayları, çikolata, şekerleme ve lokum sunum, servis ve satışlarında oldukça dekoratif bir seçenek olmaktadır.

Mini meyve kasaları ham ahşap haliyle veya doğal zeytinyağı uygulamasıyla satılmaktadır.

Kullanılacak alana uygun olarak su bazlı ahşap boya veya vernikleriyle renklendirilebilmektedir.

Ayrıca gıda sektörüne özel gıda sertifikalı boyalarla boyanıp güvenle yiyeceklere temas edebilir halde satışa sunulmaktadır.

17cm x 23 cm ebatlarında olan mini meyve kasası modelleri, çeşitlerine göre 3, 7, 11 cm gibi derinliklere sahip olabilmektedir.

Organik yiyecekler satan firmalar, sağlıklı diyet yemekleri üreten işletmeler için idealdir.

Farklı amaçlarla kullanılabilmektedir.

Çilek kasası, tahta kasalardan dekorasyon yapmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu sebeple bu modeller, dekoratif çilek kasası, mini tahta sandık, küçük ahşap kasa arayanlar için özel olarak üretilmiştir.

Mini meyve kasası modelleri, mağaza vitrinlerinde, duvar dekorasyonunda kullanıldığında son derece göz alıcı dekorlara imza atılabilir.

Peçetelikli Ahşap Kasa Sunum Servis

Kafe, restoran ve pastanelere özel olarak üretilen bu model, ayrıca evlerde de tercih edilen çok şık ve kullanışlı bir üründür.

İç kısmına tuzluk, biberlik vb. baharatlıklar, veya ketçap mayonez ve sosluklar koyulabilirken, yanlarında peçete koyabilmek için bulunan özel alanlara kağıt veya kumaş peçeteler eklenebilmektedir.

İşletmesinde alışılmışın dışında sunum ve servis ürünleri kullanmak isteyenler için idealdir.

İhtiyaca yönelik ebatları ile fazlaca yer kaplamaz, isteğe göre özel ölçülerde üretilebilir.

Yöresel ürünler ve kahvaltı mekanları gibi doğal ürünler kullanmayı sevenler için uygundur.

Doğal renkte bulunan modelin ayrıca renkli, eskitmeli çeşitleri de vardır.

Kişiye ve mekana özel isim, logo basımı yapılmaktadır.

Temizliği ve bakımı kolaydır.

Retro Ahşap Şekerlik (Kafe, Pastane ve İşletmelere Özel)

Kafe, restoran ve pastane gibi yiyecek-içecek alanında hizmet veren işletmelere özel ürünler demişken firmamızın bu küçük ahşap kasa modelini de tanıtmadan geçemeyeceğiz.

18cm x 13cm x 8cm ölçülerinde, masa üstü şekerlik olarak kullanım için özel olarak üretilen bu kasa modeli, Retro tarzda, müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

Meyve kasasından şekerlik, klasik ve alışılagelmiş şekerlik, peçetelik gibi ürünlerden sıkılmış yenilikçi ve vizyon sahibi işletme sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

Kullanım alanına uygun olarak çıtalar arası az boşluk bırakılmış ve görsel olarak estetik olması açısından 2 adet çıta tercih edilmiştir.

2 adet dikey ve derin gözü uzun ambalajlanmış şekerler için özel olarak eklenmiştir.

Ayrıca modelde, 1 adet, küp şekerlerin muhafazasına uygun olacak derinlikte yatay göz de bulunmaktadır.

Masa numarası, firma logosu, firma ismi veya kişi isimleri lazer baskı ile şekerlik üzerine basılarak üretilmektedir.

Ayrıca klasik ahşap kasaların otantik havasını kuvvetlendiren doğal hasır ipler, bu modelde de son derece dekoratif bir şekilde kullanılmıştır.

Genel olarak eskitme veya çift kat eskitme modelleri çok beğenilen ürünün isteğe göre boyasız ve düz boya uygulamalı modelleri de vardır.

Yakma Eskitmeli Vintage Meyve Kasası

Ahşap yakma tekniği ile eskitilmiş ve muhteşem bir görünüm kazandırılmış bu meyve kasası modelleri, otantik dekorasyon severler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Kahve dükkanları, kuru yemişçiler, doğal ve yöresel ürün satan işletmeler için duvarlara monte edilerek kullanılmaktadır.

Koyu renk bir duvarda kullanıldığına muhteşem bir kontrast sağlayarak mekanlara stil sahibi bir dekorasyon kazandırmaktadır.

Ayrıca sade ve etkileyici görünümü ile, üzerinde sergilenecek ürünleri ön plana çıkarmaktadır.

Yakma ahşap kasa modelinin orta ve büyük olarak adlandırılan 2 farklı boyda ürün çeşidi bulunmaktadır.

Ürün tarzına uygun olarak ipsiz bir şekilde üretilmişse de isteğe göre ipli olarak sipariş edilebilmektedir.

Ayrıca yine renkli vernikler veya doğal doku kaybedilmeyecek şekilde su bazlı boyalar ile renklendirilmiş versiyonları da sipariş edilebilmektedir.

Büyük boy 52cm x 35 cm x 25cm, orta boy ise 32cm x 30cm x 25cm ölçülerinde bulunmaktadır. Ancak yine de isteğe göre kullanılacak mekana uygun olacak şekilde farklı boylarda üretim yapılmaktadır.

Ahşap Kasa Kara Tahta

 

Ahşap kasa yazı tahtası, dekorasyonda yazı tahtası kullanmayı sevenlerin bayılacağı bir meyve kasası modelidir.

Klasik bir kasa görünümde olan bu sebze sandığı modeli, siyah kara tahta boyası ile boyanarak farklı ve muhteşem bir yazı tahtası haline getirilmiştir.

Alışılmışın dışında dekoratif ürünler sevenler tarafından beğeniyle kullanılmaktadır.

Siyah renkte olan ürünün yeşil yazı tahtası renginde ve ayrıca yeşil üzeri siyah tonları kullanılarak eskitme uygulanmış modeli de bulunmaktadır.

İki yanda bulunan doğal hasır ipler ile üründe estetik görünüm elde edilmiştir.

Tebeşirler ile kolayca yazılıp silinebilmektedir.

Evler, restoran ve kafeler, mutfak ve çocuk odaları için idealdir.

► Ahşap Kasalardan Sunum ve Tepsiler

Kahvaltı mekanlarının vazgeçilmezi, sanatsal fotoğrafların aranılan ürünleri, doğal ve etkileyici sunumlar için akla ilk gelen eleman olan ahşap kasa sunum ve tepsiler pek çok model, renk ve çeşitte bulunmaktadır.

Firmamız kulplu, ipli, düz, lazer baskılı, yazılı, renkli, doğal ve eskitme vb. gibi pek çok farklı ahşap sunum ve tepsi üretimi yapmaktadır.

Ahşap kasalardan tepsi, bu zamana kadar pek çok bireysel müşteri ve işletmeler tarafından çokça talep görmüş, her biri ürünlerimizden son derece memnun kalmışlardır.

Müşterilerimizin gerek evlerinde gerek iş yeri ve işletmelerinde güvenle tercih ettiği ve beğenerek uzun yıllardır kullandığı ahşap kasa tepsi ve sunum modellerimizden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz. Ürün sayfalarından yorumları okuyabilir, soru, talep ve özel siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

1.Doğal Ahşap Kasa Kulplu Tepsi

Tamamen boyasız olan ürün kulplu olması sayesinde taşınması kolay hale gelmiştir.

Kasa kenarlarındaki üçgen destek çıtaları makul ölçüde dışarı taşarak estetik görünüm kazandırılmıştır.

46cm x 34cm x 8cm gibi geniş ölçülere sahip olan modelin aynı özelliklerde renkli çeşidi de bulunmaktadır.

2.Retro Meyve Kasası Sunum

Doğal ahşap tonlarında eskitme tarzda renklendirilmiş olan Retro tahta kasa tepsi, özel isim baskılı olarak bulunmaktadır.

İsteğe göre farklı renklerde sipariş verilebilmektedir.

3.Otantik Ahşap Kasa Tepsiler

Çift kat eskitme tekniği ile otantik tarzı kuvvetlendirilmiş olan kasa tepsi modeli, görsel olarak ayrıca doğal hasır iplerle desteklenmiştir.

33cm x 22cm 6,5cm gibi fazla yer kaplamayan ölçülere sahiptir.

Ürünün gerçeğini görenlerin, fotoğraflardakinden çok daha güzel olduğunu söylediklerini de eklemek isteriz.

4.Doğal Ahşap Kasa Sunum Tepsi

Doğal servis ve sunum ürünleri tercih edenlerin beğenerek kullandığı, kahvaltı mekanlarının vazgeçilmezi doğal ahşap tepsi modelinin en önemli özelliği, lazer isim veya logo baskılı olmasıdır.

Ayrıca yine üründe doğal hasır ipler kullanılarak sade ve şık bir görünüm elde edilmiştir.

40cm x 26cm ebatlarında olan ürün, toplu siparişlerde son derece uygun fiyatlara alınabilmektedir.

5.Karışık Renkli Özel Ahşap Kasalar

Çeşit çeşit, rengarenk sunum ve servis ürünleri arayanların 1 numaralı tercihi olan bu özel ahşap kasa tepsi modelleri, farklı tarzlarda üretilmektedir.

Vintage, Retro gibi eskitme tarzlarında ayrıca uyumlu renklerin bir arada dengeli bir şekilde kullanılmasıyla her zevke uygun hale getirilmiştir.

Tarzına uygun bir şekilde ipli veya ipsiz olarak sipariş edilebilmektedir.

6.Lazer Baskılı Vintage Tahta Sandık Tepsi

40cm x 28cm x 6,5cm gibi ideal ölçülerde olan tahta sandık tepsi, vintage tarzda eskitme şeklinde boyanmıştır.

Adından da anlaşılacağı üzere, lazer baskılı olması ürünü cazip hale getirmiştir.

Gönüllere hitap eden özel hediyeler vermeyi sevenler için ideal olan bu kasa tepsi modeli, ayrıca iki yanında bulunan hasır ipleri ile gözlere de hitap etmektedir.

7.Meyve Kasalarından Sunum ve Servisler

20cm x 49cm 4cm ölçülerinde olan bu ahşap sunum tepsi modelinin en önemli özelliği geniş dikdörtgen ölçüleridir.

Ayrıca doğal hasır ipleri ile dekoratif görünümde bulunmaktadır.

Baş başa kahve keyfi yapmaktan hoşlanan çiftlerin bir numaralı tercihi, 2’li kahve ve çay sunumları için ideal olan bir modeldir.

8.Mini Eskitme Tahta Kasa Tepsiler

Çiftlerin kahve keyfi düşünülür de yalnızlar unutulur mu?

Tabi ki hayır!

Tek başına kahve keyfi yapmaktan hoşlananların bayılacağı bu model, çift kat eskitilerek özenle üretilmiştir.

Tek kişilik sunum ve servislerin vazgeçilmezidir.

9.Yakma Uygulamalı Renkli Vernikli Eskitme Ahşap Sunum ve Servis Kasası

Son olarak kafe, restoran ve pastaneler gibi yiyecek içecek sektörüne özel olarak üretilen, son derece stil sahibi bir tarzda bulunan yakma eskitmeli ahşap tepsi modelini de incelemeden geçmek istemedik.

Üründe yakma ile eskitme tekniği kullanılmış, uzun ömürlü kullanım ve canlı bir görünüm için renkli vernik uygulaması yapılmıştır.

Kasa dış kenarlarında metal şeritler kullanılarak etkileyici bir tarz ve stil sahibi bir görünüm elde edilmiştir.

27cm x 18cm gibi ideal ölçülerde olan meyve kasası tepsi modelini, toplu siparişlerde son derece uygun fiyatlara almak mümkün.

Dekoratif ahşap sandık ve meyve kasası modelleri hakkında yeterince bilgi verdikten sonra bir de meyve kasası fiyatları nasıldır, haydi hep birlikte bakalım.

Dekoratif Ahşap Kasa Fiyatları

Ahşap kasa modelleri merak edildiği kadar dekoratif meyve kasası fiyatları da son derece merak edilmektedir.

Öncelikle Afeve’nin, her zevke ve her bütçeye uygun üretimler yapan, ürün ve fiyat yelpazesi son derece geniş olan birbirinden güzel seçenekleri bulabileceğiniz en güvenilir firma olduğunu söyleyelim.

Ardından biraz ahşap kasa fiyatları konusundan bahsedelim.

Klasik bir dekoratif tahta kasa almak istiyorsanız, fiyatlar 40tl’den başlayıp 200tl’ye kadar çıkabilmektedir.

Renklendirme olup olmamasına göre, boyutuna göre, sipariş edilen ürün adedine göre vb. gibi faktörler fiyat değişikliğinde rol oynamaktadır.

Eğer klasik ürünleri farklı boylarda sevenlerdenseniz, tek tek kasa almak yerine 5’li veya 6’lı setleri tercih etmeniz ekonomik anlamda yararınıza olacaktır.

Örneğin 5’li doğal ahşap kasa seti ürünlerini tek tek inceleyecek olursak fiyatlar,

XS boy: 40tl

S boy: 45tl

M boy: 55tl

L boy: 65tl

XL boy: 75tl şeklindedir.

Yani toplamda 280tl olan ürünler set halinde sipariş verildiğinde, 35tl indirimle, 245tl’ye satın alınmaktadır.

Yine bu setin renkli versiyonu 40tl indirimle, 325tl yerine 285tlye sipariş verilebilmektedir.

Ayrıca eskitme renkli versiyonu ise, 50tl indirimle, 400tl yerine 350tl’ye satın alınabilmektedir.

Özel ve doğal eskitme görünüm severler için yine bu ürünün doğal eskitmeli karamel setini de incelemenizde fayda var. Bu setin de sipariş etmek isteyenlere 45tl gibi bir indirim imkanı sunduğunu söyleyebiliriz.

Son derece cazip olan bu indirimler, toplu siparişlerde daha da artmaktadır.

Mesela ahşap boyamayı sevenlere özel, kasa kenarlarındaki destek çıtaları üçgen yerine kare görünen ve ayrıca klasik modellerin aksine dışarıya taşmayan kasa modellerinden oluşan ekonomik bir kasa seti son derece uygun fiyatlıdır.

30cm x 40cm x 25cm ölçülerinde, toplamda 18 adet boyasız kasadan oluşan bu set, 1750tl gibi ekstra indirimli bir fiyata satılmaktadır. Duvar panosu, ayakkabılık, raf sistemi gibi pek çok amaçla kullanılabilmektedir.

Ekonomik setlerden bahsetmişken “Çok Amaçlı Ahşap Meyve Kasası Seti (6 Adet)” isimli ürün 35tl indirimle 235tl’ye satılmaktadır.

Bu ürünün eskitme versiyonu ise 40tl indirimle 290tl’ye sipariş edilebilmektedir. Farklı boylarda kasalardan oluşan, çok amaçlı ve birden fazla alanda kullanılabilme özelliğine sahip tahta meyve kasalarından oluşan bu dekoratif setler, ekonomik seçimler yapmak isteyenlere tavsiyemizdir.

Bunun dışında en çok tercih edilen ürünlerimizden biri olan kulplu doğal meyve kasası modeli 65tl gibi son derece cazip bir fiyata satılmaktadır.

Aynı ürünün renkli versiyonu 80tl, vintage versiyonları ise 90tl’dir.

Tezgah ve masa üstü kullanımlarında tercih edilen çok amaçlı retro sebze kasası 65tl’den satışa sunulmuştur. Ayrıca bu ürünün boyasız modeli 55tl, yazı tahta plakalı modeli ise 85tl’dir.

Derinliği fazla, büyük boy bir dekoratif kasa arayışında iseniz eskitme boyalı mega boy bir dekoratif ahşap kasayı 200tl gibi uygun bir fiyata satın alabilmeniz mümkündür. Eğer bu ürünü daha uygun fiyatlarda almak isterseniz, düz boyalı veya boyasız versiyonlarını sipariş edebilirsiniz.

Firmanın spesiyal ürünlerinden olan ahşap kasa kara tahta, yazı tahtası ihtiyacına alternatif ve alışılagelmişin dışında bir çözümdür. Bu son derece dekoratif ürün 80tl’ye satılmaktadır.

Özel bir eskitme tekniği olan pürmüz ile yakma, meyve kasalarında son derece stil sahibi bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. ahşap yakma meyve kasaları fiyatlarına gelecek olursak, ücretlerin 65tl ila 90tl arasında değiştiğini görmekteyiz. Farklı boylarda ahşap yakma ile eskitilmiş ürünlerin daha uygun fiyatlara satın alınabilmesi mümkündür. Ayrıca yine toplu siparişlerle özel indirim avantajlarından yararlanılarak bu fiyatlar çok daha uygun hallere getirilebilmektedir.

Raflı dekoratif ahşap kasa modellerinin fiyatları 90tl’den başlayıp 235tl’ye kadar çıkmaktadır.

Boya uygulamaları, boyut farklılıkları, tekerlekler vb. gibi özellikler diğer ürünlerde olduğu gibi raflı meyve kasası fiyatlarında da değişikliğe sebep olmaktadır.

Ahşap kasa fiyatları incelenirken son olarak ahşap kasa tepsi, sunum ve servis fiyatlarından da bahsedelim.

Dekoratif meyve kasası sunum ve tepsi fiyatları 40tl’den başlayarak boyut ve özelliklerine göre 95tl’ye kadar çıkabilmektedir. Tüm ürünlerde olduğu gibi bu ürünlerin fiyatları da eklenecek özelliklere göre daha fazla olabileceği gibi, bir takım değişikliklerle daha uygun hele de gelebilmektedir.

“Fiyat sorunuz” ibaresi bulunan tepsi ve mini ahşap kasa modellerinin, duruma göre, 15tl, 20tl, 25tl gibi son derece cüzi fiyatlara satın alınabileceğini de belirtmekte fayda var.

Ayrıca ucuz meyve kasası almak, uygun fiyata dekoratif ahşap kasa bulabilmek isteyenler toplu siparişlerde büyük indirim avantajından yararlanabilirler.

Avantajlı fiyatlar ve indirimler ile ilgili detaylı bilgiyi iletişim kısmından öğrenebilirsiniz.

Meyve kasası model ve fiyatları yukarıda bahsedildiği gibidir.

Afeve, her tarz ve modelde ve farklı fiyat aralıklarında ahşap kasa üretimi yaptığı için, bünyesinde her bütçeye uygun bir dekoratif tahta kasa mutlaka bulunabilmektedir.

Önemle belirtmek isteriz ki firmamızca satılan her ahşap kasa modeli, dekorasyon amacıyla, sağlam olarak ve ürün taşıma kapasitesi hesaplanarak üretilmektedir.

Bir kere satın alacağınız ürünü, çok ekstrem bir durum olmadığı müddetçe, uzun yıllar kullanabilmeniz için, diğer tüm ürünlerimiz gibi ahşap kasalar da özenle ve titizlikle üretilmektedir.

Bu sebeple tüm ürünlerimizin fiyatları kalitesine göre son derece makuldür.

Ahşap kasalarımız genel olarak kaliteli çam ağacından üretilmektedir. Ancak, müşterilerimiz bizden farklı malzeme taleplerinde de bulunabilir. Örneğin yerli çam, ithal çam, gürgen, sedir vb. pek çok ahşap türünde özel üretimler yapmaktayız.

Ayrıca kişiye ve mekana özel model üretimi yaparak uygun fiyatlara satmaktayız.

Hayal edip tasarladığınız ahşap kasa modellerini de, firmamızda bulamadığınız, başka yerlerden görüp beğendiğiniz meyve kasası modellerini de özel olarak üretebilmekteyiz.

Daha fazla dekoratif ahşap meyve kasası modelleri ve ahşap kasa fiyatları inceleyebilmek için web sitemizin dekoratif ahşap kasalar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.